Inchide Inchide

Cariere

      Agenția Imobiliară Toate Casele caută colegă!

      Program de lucru: Full-time

      Ești o persoană sociabilă, comunicativă și organizată? Te încântă ideea de a lucra într-un mediu dinamic și de a interacționa zilnic cu oameni noi? Atunci te așteptăm în echipa noastră! Vei avea oportunitatea de a comunica cu potențiali clienți și de a desfășura activități interesante în call center-ul nostru. Experiența în call center este un plus, dar nu este obligatorie - suntem aici să te învățăm!

      Ce vei face la noi:

      ☑ Contact cu vânzătorii:
- Vei introduce proprietățile în CRM-ul agenției și vei construi relații de încredere, oferind suport și informații utile.
      ☑ Prospectare activă:
- Vei explora piața imobiliară și vei contacta proactiv potențialii vânzători, identificând oportunități noi și interesante.
      ☑ Gestionarea clienților:
- Vei urmări și actualiza statusul clienților și proprietăților în CRM, asigurând o experiență de top pentru fiecare client.
      ☑ Asistență pentru cumpărători:
- Vei prelua apelurile de la cumpărători interesați și vei introduce detaliile cererilor în CRM, oferindu-le suport și consiliere.
      ☑ Identificare oferte:
- Vei identifica și transmite ofertele corespunzătoare cerințelor clienților noștri, ajutându-i să găsească proprietatea perfectă.
      ☑ Redirecționare:
- Vei ghida clienții către agenții imobiliari potriviți pentru nevoile lor, asigurându-te că primesc cele mai bune sfaturi și suport.
      ☑ Follow-up:
- Vei realiza follow-up pentru a asigura satisfacția deplină a clienților, menținând o relație pozitivă pe termen lung.

      Profilul tău:

      ☑ Comunicare excepțională:
- Ai abilități excelente de comunicare și ascultare, știi cum să empatizezi și să oferi suport clienților.
      ☑ Dorință de dezvoltare:
- Ești dornică să înveți și să te dezvolți într-un mediu dinamic, în care ai oportunități reale de creștere profesională.
      ☑ Spirit de echipă:
- Poți lucra eficient în echipă și ești flexibilă în ceea ce privește programul de lucru, contribuind la o atmosferă de lucru pozitivă.
      ☑ Organizare:
- Ai abilități organizatorice și o atenție deosebită la detalii, reușind să gestionezi eficient multiple sarcini.

      Ce îți oferim:

      ☑ Inducție completă:
- Te vom ghida pas cu pas pentru a te integra rapid și eficient în echipă.
      ☑ Dezvoltare profesională:
- Posibilități reale de creștere în cadrul companiei, cu programe de training și mentorat.
      ☑ Mediu prietenos:
- Vei lucra într-un mediu prietenos și dinamic, în care colegii te susțin și te ajută să te dezvolți.
      ☑ Salariu competitiv:
- Recunoaștem și recompensăm munca ta, oferindu-ți un salariu atractiv și beneficii suplimentare.

Ești interesată? Trimite-ne CV-ul tău însoțit de o fotografie recentă la adresa de email: salut@toatecasele.ro. Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

      Agent Imobiliar

      Suntem în căutarea unor agenți imobiliari motivați și dornici să se alăture echipei noastre din domeniul rezidențial. Experiența în domeniul imobiliar este un avantaj, dar nu este obligatorie. Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate, și doriți să vă dezvoltați o carieră în vânzări imobiliare, vă invităm să aplicați.

      Cerințe:

            - Abilități excelente de comunicare și negociere
            - Spirit de echipă și abilitatea de a lucra independent
            - Abilități bune de organizare și planificare
            - Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul imobiliar

      Responsabilități:

            - Identificarea oportunităților de vânzare și închiriere a proprietăților rezidențiale
            - Prezentarea și promovarea proprietăților clienților potențiali
            - Negocierea ofertelor și încheierea tranzacțiilor
            - Construirea și menținerea relațiilor cu clienții

      Oferim:

            - Training și suport pentru dezvoltarea în domeniul imobiliar
            - Comisioane atractive în funcție de performanțe
            - Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos
            - Acces la resurse și instrumente de vânzare

      Dacă sunteți interesat/ă să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți un CV și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email salut@toatecasele.ro.

      Vă așteptăm cu entuziasm să facem cunoștință și să discutăm despre oportunitățile de carieră în domeniul imobiliar!