Inchide Inchide

Cariere

      Agent Imobiliar

      Suntem în căutarea unor agenți imobiliari motivați și dornici să se alăture echipei noastre din domeniul rezidențial. Experiența în domeniul imobiliar este un avantaj, dar nu este obligatorie. Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate, și doriți să vă dezvoltați o carieră în vânzări imobiliare, vă invităm să aplicați.

      Cerințe:

            - Abilități excelente de comunicare și negociere
            - Spirit de echipă și abilitatea de a lucra independent
            - Abilități bune de organizare și planificare
            - Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul imobiliar

      Responsabilități:

            - Identificarea oportunităților de vânzare și închiriere a proprietăților rezidențiale
            - Prezentarea și promovarea proprietăților clienților potențiali
            - Negocierea ofertelor și încheierea tranzacțiilor
            - Construirea și menținerea relațiilor cu clienții

      Oferim:

            - Training și suport pentru dezvoltarea în domeniul imobiliar
            - Comisioane atractive în funcție de performanțe
            - Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și prietenos
            - Acces la resurse și instrumente de vânzare

      Dacă sunteți interesat/ă să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți un CV și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email salut@toatecasele.ro sau să ne contactați la numărul de telefon 0774 662 581.

      Vă așteptăm cu entuziasm să facem cunoștință și să discutăm despre oportunitățile de carieră în domeniul imobiliar!